Novinky e-mailem

Přihlaste se k odběru informací o akcích, slevách...

Platební metody

Platební metody

Kdo vyrábí washi pásky?

mt logo

Společnost, která washi pásky vynalezla, je japonská firma Kamoi Kokashi Co. LTD. Pásky tohoto výrobce jsou označeny logem MT neboli masking tape, jak se ve světě páskám také jinak říká.

Historicky tato společnost vyráběla pásky pro průmyslové použití a před několika lety přišly tři šikovné dámy s nápadem využít tyto pásky v široké paletě barev k mnoha kreativním počinům, a tak daly světu další krásnou a praktickou věc.

Vzhledem k oblíbenosti pásek se přidávají další výrobci a předhánějí se ve vymýšlení nových vzorů, a tak abychom ani u nás nezůstávali pozadu, jsou pásky i ostatních výrobců k dostání v našem eshopu, snažíme se samozřejmě vybírat ty nejkvalitnější a podle nás "nejkrásnější"  washi pásky z celého světa.Na jaké povrchy je možné washi pásku použít?

Použití washi pásky je tak univerzální, že můžete využít své fantazie a zapojit washi pásky do svého života prakticky kdekoliv. Ať už se rozhodnete přilepit washi páskou Vaše fotografie na zeď, ozdobit mobilní telefon, přilepit své poznámky na monitor počítače nebo zabalit dáreček pro své blízké, bude výsledek vždy originální a překrásný.

 Přehled využitelných ploch k dekoraci: papír, dřevo, plast, kov, vosk, sklo, zeď....

 Před použitím na hladké povrchy je vždy lepší, pokud plochu předtím odmastíte.


Jak to začalo?

Washi pásky vstoupily roku 2012 naší rodině do života doslova ze dne na den. Stále ve mě hlodala myšlenka, že na rodičovské "dovolené" musím něco vymyslet, něco zkusit, přemýšlet, počítat, také trochu zábavy občas :-), internetový obchod nebyl původní záměr, ale vlastně je to ideální řešení, když máte děti. No a je to tu, už čtvrtým rokem tady pro Vás, milé zákazníky, vybírám ty nejkrásnější washi pásky z Japonska i zbytku světa, jak tomu s oblibou říkám, i když zbytek světa vlastně představuje výrobu z Číny. 

 Ve světě se pásky označují spojením masking tape, ale jsou z washi papíru (washi bylo naprosto neznáme, ale krásné japonské slovo, které dalo základ našemu názvu, a to na první poslech), tak během asi tak jedné minutky byl vymyšlen název pro naše pásky: WASHI PÁSKY.

 


Poštovné?

Váš balíček může dorazit již od 39 Kč přes Českou poštu.

 


Kdy mohu očekávat svůj balíček?

Objednávky se snažíme vyřizovat co nejdříve, sami neradi na něco čekáme. Na poštu chodíme až na několiv výjimek každý den a balíček obvykle dorazí následující den po podání.

V případě platby převodem je balíček odeslán bezprostředně po obdržení platby, pokud chcete doručení urychlit, můžeme se domluvit na zaslání potvrzení o platbě z internetového bankovnictví.

 


Jak často chodí nové zboží?

Vyprodané zboží a zároveň novinky se snažíme doplňovat cca jednou za tři týdny, nejdéle za měsíc. Pokud delší dobu nemůžete najít svou oblíbenou pásku, neváhejte nás kontaktovat.

 


Faktura, doklad, jak to je?

Administrativní systém internetového obchodu zpracovává doklady automaticky, fakturu je tedy možné získat kdykoliv v zákaznickém menu. V balíčku tedy vytištěnou fakturu nenajdete, šetříme tak papír, pokud budete přesto doklad připojit, napište tuto informaci do poznámky.


 Jak skladovat washi pásky?

Washi páska je namotána většinou na papírovém nebo plastovém kotoučku, po použití pásky doporučujeme uložit washi pásku do igelitového sáčku nebo kovové či plastové krabičky, neboť by mohlo dojít k nalepení prachu na okraje pásky, což by při dalším použití určitě nevypadalo dobře :-).


 Prodejní cena washi pásek 

Prodejní cena našich samolepících pásek je dána výrobcem, resp. distributorem, a jsou stanoveny takto:

1 ks jednobarevné washi pásky 15 mm x 10 m = MOC 3 EUR

1 ks vzorované washi pásky 15 mm x 10 m = MOC 3,50 EUR

Na základě těchto pravidel jsou přepočteny ceny do české měny.


Fungování eshopu, nápady, novinky

Washipásky.cz stále něco nového vymýšlejí, máme rádi vlastní originální nápady, například sety washi pásek (prosíme ostatní, aby respektovali naše nápady a nekopírovali je), zasíláme Vám vzorky washi pásek zdarma, rádi kombinujeme washi pásky s jinými produkty např. baker´s twine a co se týká sekce roztomilého papírnictví, tak to je naše druhá vášeň, kterou rozvíjíme stejně rádi jako nové druhy washi pásek.

  


Kamenná prodejna

Washipásky.cz nyní nově spolupracují se skvělou prodejnou originálních samolepek www.lepeeto.cz, v jejichž prodejně na Žižkově (Vlkova 9, Praha 3), kde washi pásky také najdete.


 Osobní odběr

Vaši objednávku je také možné vyzvednout na adrese: Marie Podvalové 920/3, 196 00 Praha 9 - Čakovice.


Washi páska originál vs. čínská výroba

Původní záměr dovážet do České republiky pouze originální japonské washi pásky ztroskotal na prudkém světovém vývoji a nabídce washi pásek ve všemožných dekorech z Číny. Poptávka po těchto "levnějších páskách" také nebyla zanedbatelná, a tak jsme se vydali zároveň i touto cestou.

Co se týká kvality levnějších washi pásek, tak pokud porovnáte obě pásky, rozdíl je skutečně patrný, nicméně lepící vlastnosti a použití jsou podobné, přesto doporučujeme japonské originální washi pásky použít na trvalejší projekty a čínské washi pásky zejména na dárkové balení nebo pro papírové tvoření.

 


 

Jsem tu pro Vás, celý obchod je dílo a čas mé rodiny, mých nejbližších, je to další dítě a stejně se o něj staráme. Buďte vítáni.

 

Dita s rodinou 

 


Washipasky na Facebooku PDF katalog ke stažení