Novinky e-mailem

Přihlaste se k odběru informací o akcích, slevách...

Platební metody

Platební metody

Washi pásky jsou úžasní pomocníci při tvorbě scrapbookových stránek či přáníček. Můžete je použít téměř na tisíc způsobů.

 

Zde je malá ukázka, jak si vyrobit originální scrapbookovou stránku.

Návod vytvořila pro washipasky.cz paní Kačka Pupi z www.pupiart.blog.cz, moc Katce děkujeme za spolupráci.

Scrapbooková stránka 1) Nejprve si vyberte fotografii, pro kterou stránku vytvoříte. Pak už stačí washi pásky jen lepit. Vzory washi pásek jdou na sebe snadno navazovat, takže si můžete vytvořit i širší jednolitý pás. Můžete je trhat či stříhat (trhání vypadá lépe)


scrapbooková stránka 1a


scrapbooková stránka 1 b

2) Opravdu stačí jen utrhnout a nalepit. Můžete je přes sebe různě přelepovat. Přechody jsou poté více originální. U scrapbookové stránky doporučuji pásku na kraji zahnout na spodní část. Nebude se odlepovat a máte okraj začištěný.

scrapbooková stránka 2 ascrapbooková stránka 2 b


 3) Mezi jednotlivé řady washi pásek můžete natisknout razítko, přilepit dekorační šňůrku či vložit scrapbookový papír. Fantazii se meze nekladou. Na washi pásky můžete také razítkovat či psát své texty. Na razítkování doporučuji inkousty Archival či StazOn. Zbytek stránky stačí jen doladit dle své fantazie.

scrapbooková  stránka washi páska

 

hotová scrapbooková stránka

 

Kromě scrapbookového backgroundu můžete washi pásku použít na spoustu detailů – utrhnout a nalepit ji jako detail, podlepit pod nějakou jinou dekoraci, přelepit přes okraj fotky či jiných přechodů. Washi pásky můžete také stříhat do různých tvarů – vlaječek, praporků, šipek apod.

washi ukázka

 

 

washi ukázka

washi ukázka

washi ukazka

washi ukazka scrapbooking


Washipasky na Facebooku PDF katalog ke stažení