Novinky e-mailem

Přihlaste se k odběru informací o akcích, slevách...

Platební metody

Platební metody

1m TENCEL® / CUPRO® černá matná 127 g/sqm

Udržitelná oděvná látka (50 % TENCEL, 50 % Cupro) v provedení matného saténu.

Šíře: 135 cm

Gramáž: 127 g/sqm

619 údržba

Více informací
  • 619
  • skladem (8 ks)
  • 609,00 Kč

Množství:

Na seznam přání

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 60 věrnost. body. Za váš nákup bude celkem 60 bodů , které můžete konvertovat do poukazu na 12,00 Kč.


Zboží ve stejné kategorii

Udržitelná oděvná látka (50 % TENCEL, 50 % Cupro) v provedení matného saténu.

Využití: látka je hebká jako hedvábí a je krásně splývavá, bude se skvěle vyjímat na halenkách a topech stejně jako na šatech, sukních, košilích apod.

Šíře: 135 cm

Gramáž: 127 g/sqm

Botanický původ

TENCEL ™ Lyocell vlákna pocházejí z udržitelných zdrojů dřeva - udržitelně řízených lesů. Dřevo a buničina používaná skupinou Lenzing je certifikována a z kontrolovaných zdrojů.

Modální vlákna TENCEL ™ jsou vyráběna z obnovitelných surovin z bukového dřeva pocházejících z udržitelných lesů v Rakousku a sousedních zemích.

Teplo a sucho / termo regulace

Povrch hladkých vláken TENCEL ™ Lyocell vlákna absorbuje vlhkost účinněji než bavlna. To podporuje přirozený mechanismus regulace těla, který udržuje pokožku příjemně chladnou a suchou po celý den a večer. Látky mohou být proto navrženy tak, aby poskytovaly teplo a sucho na pokožce.

Nepříznivé prostředí pro růst bakterií

TENCEL ™ Lyocell vlákna účinně absorbují vlhkost. Ve srovnání s polyesterem a syntetickými látkami se na povrchu vlákna vytváří méně příznivá vlhkost pro růst bakterií. V důsledku toho vlákna TENCEL ™ Lyocell poskytují horší prostředí pro růst bakterií, tkaniny nabízejí proto lepší hygienické vlastnosti.

Udržitelná výroba vláken TENCEL ™

TENCEL ™ Lyocell vlákna získala pověst pro svůj ekologický výrobní proces s uzavřenou smyčkou, který přeměňuje dřevěnou buničinu na celulózová vlákna s vysokou účinností zdrojů a nízkým dopadem na životní prostředí. Účinnost využití zdrojů při procesu zpracování je více než 99 %. Můžete mít jistotu, že vaše módní volby nepřispívají k nepříznivému dopadu na životní prostředí.

Příjemné na kůži

TENCEL ™ Lyocell vlákna jsou přirozeně měkké na dotek a nabízejí dlouhotrvající pohodlí. Při pohledu pod elektronovým mikroskopem mají vlákna TENCEL ™ Lyocell hladkou plochu.

Minimální statický náboj

Schopnost absorbovat vlhkost činí vlákna TENCEL ™ Lyocell a Modal rezistentní vůči elektrostatickému náboji. Ve srovnání se syntetickými materiály dochází k nepřítomnosti elektrostatického náboje.

Lesk

Při pohledu pod elektronovým mikroskopem mají vlákna TENCEL ™ Lyocell hladký povrch, který dodává textiliím luxusní lesk. Hlubší absorpce barviva a hladký povrch vláken TENCEL ™ Lyocell způsobuje, že je lesk viditelně intenzivnější než u bavlněných tkanin.

Pevnost

TENCEL ™ Lyocell vlákna jsou odolná a mají dlouhotrvající kvalitu.

Hladkost

TENCEL ™ Lyocell vlákna jsou přirozeně hladké na dotek a zlepšují přirozený pohyb látek po pokožce.

Intenzita barev

Hladký povrch vláken TENCEL ™ Lyocell umožňuje barvám proniknout hluboko do vláknité struktury, což vede k působivému barevnému lesku.

Barevná stálost

Barevné pigmenty jsou hluboce zakořeněné v TENCEL ™ vláknech, které si uchovávají dlouhotrvající barevnou intenzitu více než běžná barvená vlákna a jsou méně náchylné k vyblednutí i po opakovaném praní.

Dlouhotrvající měkkost

Vysoce flexibilní, TENCEL ™ vlákna na bázi dřeva nabízejí textiliím dlouhotrvající kvalitu jemné měkkosti. Měření a ruční vyhodnocení měkkosti ukazují, že vlákna TENCEL ™ Modal jsou dvakrát měkčí než bavlna. Měkkost vláken TENCEL ™ Modal trvá déle a je schopna vydržet déle opakované cykly praní a sušení ve srovnání s bavlnou.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat komentáře.

Washipasky na Facebooku PDF katalog ke stažení