Novinky e-mailem

Přihlaste se k odběru informací o akcích, slevách...

Platební metody

Platební metody

washi páska "border purple"

Rozměry: 15 mm x 10 m

Made in Japan

Více informací
  • border purple
  • skladem (2 ks)
  • 79,00 Kč

Množství:

Na seznam přání

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 7 věrnost. body. Za váš nákup bude celkem 7 bodů , které můžete konvertovat do poukazu na 1,40 Kč.


Zboží ve stejné kategorii

Washi pásky (japonské dekorační pásky, designové pásky, washi tape, mt nebo masking tape) jsou vyrobeny z japonského papíru, doslova z japonského wa=japonský a shi=papír. Papír washi běžně využívá vlákna z kúry stromu gampa, ale může být vyroben také z bambusu, konopí, rýže či pšenice. Pro výrobu washi papíru jsou tyto rozstliny využívány zejména pro jejich dlouhá vlákna, která dávají papíru washi základní vlastnosti, a to pevnost a pružnost. Washi pásky z rýžového papíru jsou většinou transparentní, kromě několika málo barev, které jsou vyráběny v matném provedení (černá, bílá, stříbrná a zlatá).

 

 

Japonské samolepící rýžové pásky washi jsou svěžím a novým způsobem k obohacení každodenního života - jednoduše kam se nalepí, tam dělají radost. Rozsáhlé možnosti využití jsou dány zejména vlastnostmi použitého ekologického materiálu a také možností lehkého sejmutí z hladkých povrchů či zdí. Můžete si snadno vytvořit samolepící dekorace do domácnosti, vyzdobit zdi, vylepit fotografie, přichytit poznámky, přelepit svačinku atd. atd.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat komentáře.

Washipasky na Facebooku PDF katalog ke stažení